Parkour kroužek Děčín

Kromě toho usilujeme o to, abychom Ti umožnili trénovat parkour přesně podle Tvých představ, to prostřednictvím vedených aktivit, které pravidelně pořádáme.

Tréninky

Parkour kroužek Děčín

První ukázková hodina je zdarma.

Zpravidla přijímáme děti od 6 let. Mladší v případě, že dítě je shopné se o sebe postarat, uržet po celoudobu pozornost a podobně.

Pravidelné tréninky jsou naplánované na

  • Pátek 17:00 až 19:00

Tréninky se konají v Tělocvičně Riegrova 1352/10, 405 02 Děčín. Tréninky jsou jedenkrát týdně. Jakmile to počasí dovolí, v září, květnu a červnu jsou některé tréninky venku, lokaci určuje hlavní trenér.

Přihláška

Ať už jsi na jakékoli úrovni, chceme aby ses mohl neustále zdokonalovat v tom, co miluješ!

Trenéři

Parkour kroužek Děčín

Vaše děti budou trénovat zkušení trenéři s několikaletou praxí. Parkour patří mezi první držitele nově vzniklé parkourové trenérské licence II. třídy. Tato licence je organizována ÚŠ ČOS a je akreditovaná MŠMT. Mimo licencí se neustále vzděláváme, ať už se jedná o samotný parkour, anatomii, sportovní trénink či psychologii a pedagogiku.

Cena

Trénink 1x týdně

Cena sníženého školného je stanovena na 1.750,- Kč za pololetí školního roku.

Platba

Platba za kroužek pouze platební kartou on-line. Po vyplnění a odeslání přihlášky se Vám odešlou pokyny k platbě na Vaši e-mailovou adresu, nebo je naleznete v sekci MŮJ ÚČET.

Kde trénujeme

Tréninky uvnitř

Tělocvična Riegrova 1352/10, 405 02 Děčín, Česká Republika

Tréninky venku

Parkour kroužek Děčín

Dle počasí, lokaci určuje trenér.

Provozní řád a Všeobecné podmínky parkourového kroužku 2022 - 2023