Soutěž o 2 místa na táboře zdarma!

Chceš jet na tábor a ještě ušetřit? Tak na co čekáš .... tato soutěž je přesně pro tebe!

Dva z Vás vyhrají pobyt zdarma na letním táboře ve dnech 30.07.2021 - 05.08.2021 (3. turnus).

Stačí jen aby si splnil(a) podmínky pro zařazení do soutěže a pak už jen čekat zda se ti ozveme. Co pro to musíš udělat?

1. Musíš dát odběr na instagramové účty @janpehl a @ceskysvazparkouru

2. Nahrát 20ti sekundové video, kde aktuálně cvičíš a zkus nás u toho i pobavit!!!. Ve videu pak musíš označit @ceskysvazparkouru a autora soutěže @janpehl a vložit to na svůj IG profil, aby bylo možné jej vidět.

3. To pak nasdílet i do stories za stejných podmínek – označit @janpehl a @ceskysvazparkouru.

4. Video lze nahrávat maximálně do 25.3.2021.

Tak hodně štěstí a s chutí do toho!

Vítěz navíc získá nový náramek z merche Lea a Tom spojený se svazem.

Vyhlášení vítězů proběhne 26.03.2021 online ve streamu, a výherci budou informováni také e-mailem.

Soutěže se mohou účastnit i již přihlášení na letní tábor.